• info@katalogsepeti.net
  • 0850 30 55 700
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
394 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dalaman, Muğla
  • TELEFON: 0 (850) 305 5700
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MUĞLA

FİRMA HAKKINDA

+90 532 33 33 2 44

 

       2018 yılının ilk günlerinde firmamız Yeni Yıl ile birlikte MAX Transfer adıyla faaliyete başlamıştır.

        Firmamız Dalaman Havalimanı Transferi için siz değerli yolcularımızın maksimum güvenli ve konforlu seyahatleri için özel olarak tasarlanmış vip araçlarımız ile memnuniyet garantisi vermektedir.

        MAX Transfer’in VIP araçlarını seçerek kendi tarzınızı yaratın. Siz değerli müşterilerimize en konforlu ulaşımı en ekonomik fiyata sunmak için çalışıyoruz. Araçlarımız konforlu, şoförlerimiz deneyimli ve profesyoneldir. Yolcularımız yolculuk sırasında sigortalıdır.

         Dalaman Havalimanına indiğiniz anda sizi karşılayacak MAX Transfer yetkilisini takip ederek aileniz veya arkadaşlarınız ile tatilinize rahat ve sorunsuz başlayın.

         MAX Transfer olarak en kaliteli seyahati en ucuz fiyata sunuyoruz.

        Uluslararası normlar ve kalite standartları ile havalimanında müşterilerimize en kaliteli seyahati sunmayı hedefliyoruz. Transfer Hizmet ve Çalışmalarımızda% 100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

       Gelişen teknolojiyi son seferde yakından takip ediyor, her zaman daha kaliteli ve en uygun fiyat politikasını sunuyoruz. Şirket müdürümüz ve personelimiz etik kuralları dikkate alarak yasalara uygun çalışmalarına devam etmektedir.

 

+90 532 33 33 2 44

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.