• info@katalogsepeti.net
  • 0850 30 55 700
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,373 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Taşçıoğlu - Orhan Taşçıoğlu
  • ADRES: Anbar Mahallesi Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 25. Cadde No. 89 Melikgazi, Kayseri, Türkiye
  • TELEFON: +90 352 311 51 01
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

GAYRET BAKIR ailesi olarak geçmişi 1954 yılına kadar uzanan köklü bir firma olmanın gururunu sizlerle yaşamaya devam ediyoruz.

İşletmemiz, yılların verdiği tecrübe ve dürüst esnaflık anlayışının bir sonucu olarak her geçen gün büyümesine, yeniliklerine vede gelişmesine devam etmektedir.

Bakır kazanların, bakır tabak ve bardakların günümüze nazaran daha sık kullanıldığı zamanlarda başladığımız bakır işlemelerine, çelik kapıların yüzeylerine kaplanan bakır levha üretiminide ekleyerek sizlerin beğenisine sunduk.

Her sektörde olduğu gibi bakır işçiliğinde ve imalatında bir takım zorluklarla karşılaşıyoruz ama Allah’ın izniyle yılların verdiği ustalık ve tecrübeyle hepsinin üstesinden gelmeyi alnımızın akıyla ve “yaptığın işi önce sen sev” prensibiyle başardık. Bir sanat eseri ortaya çıkartmak ve yaptığımız işi severek yapmak bizi daha da güçlendirdi.

Sektöründe yıllardan beri tek ve lider olan firmamız, Türkiye’nin doğusundan batısına kadar sizlerin isteği ve beklentisi doğrultusunda ürettiği ürünleri pazarlamaya devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışına gönderdiğimiz her ürünü hatasız ve eksiksiz biçimde sizlere ulaştırmaya GAYRET ediyoruz. Tabiki bu aşamada işinin ne kadar hassas, incelik ve sabır isteyen en ufak bir hatayı bile gözardı etmeyen teknik ekibimizin ve ustalarımızın emeği çok büyük. Allah’ın izniyle her zaman bu hassasiyetle kaliteden ve işçiliğimizden taviz vermeden devam edeceğiz.

GAYRET BAKIR DEKORASYON Yıllık üretimini %30’unu yurtiçi pazara, %70’ini ise yurtdışı pazara yapmaktadır. İhracat yapmış olduğumuz başlıca ülkeler; Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Filistin, İsrail, Malezya, Ürdün, Nijerya, Mozambik, Fas, Umman, Kenya, Cezair, Tunus, Yemen, Tanzanya, Gana Irak, İran, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Ukranya, Arnatvutluk, Kosova, Bulgaristan, Romanya Gürcistan, Macaristan, Almanya, Belçika, Hollanda, Kolombiya, Singapur, Kanada ve Brezilya.

Hedefimiz sürekli yeniliklerle sizlerin isteği ve beklentisi doğrultusunda daha çok model üretip birçok ülkede bakır modellerimizi tanıtmak ve kurumsal bir firma olmak.

Gayret Bakır Dekorasyon

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.