• info@katalogsepeti.net
  • 0850 30 55 700
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
345 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ramazan KAYA
  • ADRES: Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 18.Cad. No. 61
  • TELEFON: +90 352 321 42 16
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA ;

Yaklaşık 14 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren AR TUĞRA AHŞAP sürekli yenilediği hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak 2003 yılından bu yana sektörde önemli bir yer edindi.Çelik kapı üretimi ve satışı alanlarında kendini kanıtlayan AR TUĞRA AHŞAP,Kayseri ve Tüm Türkiye’de  hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan AR TUĞRA AHŞAP,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Türkiye’nin ve Dünya’nın ileri gelen çelik kapı firması olmayı hedefleyen AR TUĞRA AHŞAP hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır. AR TUĞRA AHŞAP,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

AR TUĞRA AHŞAP teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

AR TUĞRA AHŞAP’ın misyonu, müşterilerinin ticari etkinliklerinin artmasını sağlamaktır. Bu noktada firmaların, markalaşma süreçlerinde, gerekli olan tüm çalışmaları Saka Reklam hazırlar ve firmanın onayına sunar. Firmamızdan hizmet alan, her hangi bir firmaya, kapsamlı, yenilikçi, farklı tasarımlar ile creative çalışmalar sunmaktayız.

Öneri ve uyarılarınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.