• info@katalogsepeti.net
  • 0850 30 55 700
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
427 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Urmiye-İRAN
  • TELEFON: 04433746010
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

               

            ALDORA Çelik Darb Company 2009 yılında Urmiye şehrinde 22.000 metrekare açık alan ve 15.000 metrekare kapalı alanda hırsızlık önleyici kapılar üreterek faaliyetine başlamıştır.

          Şirket, faaliyet alanlarını en kısa sürede genişletip, İran’ın tüm bölgelerinde adını duyurdu ve hizmet vermeye başladı. Şirketimizin kısa süredeki bu pazar hakimiyeti, bizleri küresel pazarlarda üretim ve kalite rekabetine itti.

         Dünyadaki en son teknolojiyi kullanarak, Türkiye’nin çelik kapı konusunda uzmanlığı, deneyimi ve teknolojisinden yararlanarak, başarılı bir şekilde tüketici istek ve zevklerini de  göz önünde bulundurarak üretimimizi entegre hale getirdik.

          Bu başarımızın gururuyla, her geçen gün yeni teknolojileride bünyemize katarak üretimde büyümeye ve sektörümüzde dünya lideri olma yolunda, büyük bir azimle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

 

          Belki ömrünüzde bir kez hırsızlık önleyici kapı almanız gerekebilir, ancak ürünümüzün, sevdiklerinizin, mal ve can güvenliğini ve koruyuculuğunu sağlayan kilitler, paneller, yapılar ve diğer kapı bileşenleri gibi ham maddelerinin en iyi malzemeler arasında olduğunu ve en yüksek kalite ve verimlilikten yapıldığını fark ettiğinizde, rahatlayacaksınız. İddiamızın kanıtı, Firmamızın ISO 9001ISO 14001OHSAS 18001ISO 1002 sertifikasının yanı sıra yangın sertifika sınıda almaya hak kazanmış olmasıdır.

 

            Pazarda homojen ürünler bol ama bizi diğer rakiplerden ayıran şey, şimdiye kadar gördüğünüz farklı bakış açıları ile farklı ürünlerin üretilmesidir. Nihai hedefimiz, farklı düşünen ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyenlere yeni bir kapı açmaktır. Bir çevreye yönelik ilk zihniyet o ortama girildiğinde oluştuğu için ALDORA’nın varoluş felsefesi pozitif bir zihniyet yaratmanın kapısıdır. Bu nedenle sizlere ilk teklifimiz Aldora Door ürünleridir.

 

HEDEF ve İLKELERİMİZ ;
Teknolojiyi, kalite yükseltmelerini, farklı ürünleri ve kapsamlı satış sonrası hizmeti entegre ederek ekonomik göstergelerdeki payımızı artırmak.

 

VİZYON ;
Üst düzey bir şirket olarak, müşteriler için sakin ve güvenli bir ortam yaratmak ve ürün için daha iyi ve ideal bir standart tanımlamak.

 

ÖZ DEĞERLERİMİZ ;
Dürüstlük, güven, kalite, müşteri odaklılık, yenilikçilik, hizmet

 

ALDORA Markası ile Dünyaya yeni bir kapı açın !

Abdul Karim Akbaş

CEO

Şimdi

Elektronik kataloğumuza

gözatmaya ne dersiniz ?

.

.

Lütfen Alt’taki resme tıklayınız !..

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.